O nas

Poznaj nasz zespół

Prof. dr hab. med. Henryk Szarmach
Specjalista dermatolog-wenerolog

Prof. dr hab. med. Henryk Szarmach uzyskiwał kolejno stopnie naukowe doktora i doktora habilitowanego, otrzymał następnie tytuł profesora nauk medycznych. Specjalizuje się w zakresie wenerologii i dermatologii. Przez wiele lat pełnił m.in. funkcję kierownika Katedry i Kliniki Dermatologii i Wenerologii Akademii Medycznej w Białymstoku oraz Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii. Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2007 został honorowym członkiem Towarzystwa Badań Naukowych Sigma Xi.

Dr med. Adam Szarmach
Specjalista dermatolog-wenerolog

Dr Adam Szarmach w 1992 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku. Pracował w Gdańskiej Klinice Dermatologii Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej, gdzie zapoznawał się m.in z techniką zabiegów laserowych oraz dermatochirurgicznych. W 1998 r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych, a także specjalisty II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej oraz laserowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Society for Dermatological Research, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej (ESCAD).

Dr med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach
Specjalista dermatolog-wenerolog

Dr Kamila Skrętkowicz-Szarmach ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi w 1994 r. Jest dermatologiem z II stopniem specjalizacji (w 2002 roku) i tytułem doktora nauk medycznych (w 2004 r.). Po zrobieniu specjalizacji I stopnia (1999r) rozpoczęła pracę w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich DER-MED, gdzie wykonywała pierwsze zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej (ESCAD).